Sluneční zátoka

 

Ve dnech 24., 25. a 26.5. 2019 a 30., 31.8 a 1.9. 2019 se bude konat celorepublikové setkání přátel "Všechno je jinak" v Sluneční zátoce. Místo akce http://www.slunecnizatoka.cz  

Místo akce bylo zvoleno vzhledem ke svému umístění uprostřed republiky i vzhledem k tomu, že se jedná o příhodné místo i vibračně.

Ubytování je možné přímo v ubytovacích  kapacitách ve Sluneční zátoce, nebo v přilehlých dalších ubytovacích kapacitách včetně hotelů v Ledči nad Sázavou. Příjezd a ubytování budou možné již od pátku 24.5.2019 nebo 30.8.2019.

Další možnosti ubytování 

HOTEL Sázava - Ledeč n.Sázavou

Penzion a restaurace u řeky - Ledeč n.Sázavou 

Vila Markéta - Ledeč n.Sázavou 

Hotel Kouty - Ledeč n.Sázavou

Hotel Kaskáda - Ledeč nad Sázavou 

Penzion a hospoda u Štěpánků - Ledeč n.sázavou

Penzion Kaskáda - Ledeč nad Sázavou 

Toto ubytování je nutno si již zajistit přímo v hotelu, protože to již nemůže organizátroka zajišťovat. 

 

Středisko Sluneční zátoka poskytuje i stravování a vše bude dle dohody.

Příjezd je možný rovněž vlakem na zastávku Vilémovice, odkud je to cca 400 m. Příjezdové informace jsou na výše uvedených webových stránkách.

Jsou zde rovněž uvedeny předběžné ceny za ubytování a stravování.

 

Program není přesně stanoven - vše záleží na vzájemné dohodě. Součástí by měly být diskuze, meditace, večerní posezení při kytaře, případně sport.  

 

Přihlášky je již možno posílat na slunecnizatoka@seznam.cz   

 

Důležité je upřesnění použitého dopravního prostředku, protože ti, kteří přijedou vlakem, budou upřednostněni při ubytování přímo na místě, pokud by byla kapacita ubytování vyčerpána.