Dotaz channeling a příslušnost ke skupině

 

Dotaz

 

Dobry den pane Zelenka

Nasel jsem odkaz na vase nove webove stranky. Musim rict ze me opravdu zaujali a rad bych vedel vice a tak budu ted vase stranky navstevovat. Zaujimalo by me deni kolem channelingu, jak jste se k tomu dostal a pokud mate odkazy na weby kde by bylo mozno se dozvedet vice (postup, praxe, historie...) Taky bych vam rad doporucil aby jste nechal na hlavni strance zobrazovat nejnovejsi zmeny ( jaky clanek byl pridan, jaky smazan...) Zaroven bych rad vedel jestli jsou vase nazory a presvedceni v zajmu nejake skupiny (nabozenstvi, sekty, ideologicke skup...)

 

Dekuji za odpovedi a za vasi cinnost obohacujici dozajista mnoho hledajicich...

Daniel

 

Odpověď

Dobrý den Danieli,

 

Děkuji za Váš email a dotazy.

 

Ohledně channelingu doporučuji přečíst dva články – Channeling a Vícedimenzionální bytost.

Pokud budete mít případně další dotazy, rád odpovím. Mé vlastní zkušenosti a postupy nejsou na základě informací z jiných webových stránek.

Při otevření hlavní stránky je ve svislém menu vlevo na prvním místě nahoře rubrika s názvem Aktuální změny jednotlivých rubrik. V této rubrice je vše, co považujete za vhodné, ab bylo na hlavní stránce.  Umístění přímo na hlavní stránce v textové části je z pohledu vkládání a aktualizací poměrně dost nepraktické. Myslím však, že použitý způsob je poměrně přehledný.

 

Moje názory a přesvědčení mohou minimálně částečně korespondovat s názory některých skupin, ale já osobně nejsem členem žádné skupiny, sekty, církve ani mé názory nejsou tvořeny na základě jakékoliv ideologie a pevně věřím, že to tak zůstane i v budoucnosti.

 

Snažím se, aby mé názory byly mé názory, i když samozřejmě nemohu být neovlivněn vším, co jsem četl a vnímal od dle mého názoru uznávaných autorit. Pokud bych se měl nějak zaškatulkovat do nějakého ismu, tak nejbližší je mi mentalismus Paula Bruntona.    

 

Přeji hezký den a úspěšné hledání a nalézání

 

Miroslav Zelenka