Dotaz - Diamantová voda

 

Dotaz

 

Dobrý den pane Zelenko, rád čtu Vaše články na Matrixu, a teď i přímo na Vašich stránkách, také mně potěšilo, když jsem si o Vás přečetl, že Vás mimo jiné ovlivnily knihy Paula Bruntona, které svého času utvářely i mou cestu poznání.
Chtěl bych se Vás zeptat, jestli víte něco o Diamantové vodě. Tato voda se před pár dny dostala do naší rodiny, samozřejmě jsem si o ní hned vyhledal odkazy na internetu, které až na výjimky tuto vodu hodnotí velmi pozitivně. Snad jediný pohled byl negativní, a sice na Osudu, kde pan Mašek píše, že do této vody mohly být zakódovány negativní a manipulativní informace. Vzhledem k tomu, že na Osudu je na můj vkus spousta negace, neberu tento článek až tak vážně, ale přesto bych rád znal třeba názor váš.

U nás doma se Diamantová voda stala okamžitě oblíbenou, děti ji chtějí pít, všem návštěvám chutná a hned si ji berou, dokonce pozoruju asi týden po nalití do bazénu, že i voda v něm vykazuje podstatně jiné kvality.

Budu rád, pokud mi napíšete svůj názor. S pozdravem Luděk Hromek. Boskovice.

Odpověď

 

Dobrý den pane Hromku,

 

děkuji za Váš email a těší mě i Váš názor na mé stránky.

 

Co se týče diamantové vody.

My s manželkou ji pijeme a vše vaříme v ní už minimálně 6 let (možná, že to bude více, čas letí a tyto věci se špatně odhadují). Zkoumal jsem ji i ve stavech rozšířeného vědomí (meditačních) a tak jak je v mých možnostech jsem žádné negativní a manipulativní kódy neobjevil.  

U takovýchto a podobných věcí se velmi těžko posuzuje jejich účinnost, vzhledem k tomu, že je v podstatě nemožné porovnání se stavem, jaký by byl, kdybychom pili vodu nediamantovou. Takže jediná možnost je spolehnout se na své subjektivní pocity. Tím však nechci znevažovat subjektivní pocity. Naopak bych doporučoval soustřeďovat se na své vnitřní pocity a intuici a méně dát na doporučení v oficiálních mediích. Ta jsou většinou obecná a nedají se vztáhnout na všechny lidi a kromě toho bývají často zcela protichůdná a rozporná. Nedávno mě pobavily informace na internetu týkající se vajíček, která podle názoru některých vědců už jsou zase zdraví prospěšná (cholesterol ne-cholesterol).

 

Přeji hezký den

 

Miroslav Zelenka